Jdi na obsah Jdi na menu
 


Agromeli CUP 2007


Výsledky

A-sobota 08,00-10,00
1.
2.
3.
4.
Skore
Body
Pořadí
K5--
2 : 1
0 : 2
2 : 2
4 : 5
4
2.
Schalke Brno1 : 2
--
1 : 1
1 : 0
3 : 3
4
3.
Madrid Brno A2 : 0
1 : 1
--
3 : 1
6 : 2
7
1.
Orel řečkovice2 : 2
0 : 1
1 : 3
--
3 : 6
1
4.

  
B-sobota 10,00-12,00
1.
2.
3.
4.
Skore
Body
Pořadí
Atlejova Košice
--
2 : 2
3 : 0
3 : 0
8 : 2
7
2.
Jezdci Brno2 : 2
--
3 : 1
10 : 0
15 : 3
7
1.
Atlantis Brno A0 : 3
1 : 3
--
6: 0
7 : 6
3
3.
Madrid Brno B
0 : 3
0 : 10
0 : 6
--
0 : 19
0
4.


C-sobota 12,00-14,00
1.
2.
3.
4.
Skore
Body
Pořadí
APOLLO Brno
--
2 : 2
2 : 1
7 : 2
11 : 5
7
2.
Beverly Kaplice
2 : 2
--
7 : 1
3 : 1
12 : 4
7
1.
Chlupovi Pozůstalí
1 : 2
1 : 7
--
2 : 1
4 : 10
3
3.
FC Lamy
2 : 7
1 : 3
1 : 2
--
4 : 12
0
4.


D-sobota 14,00-16,00
1.
2.
3.
4.
Skore
Body
Pořadí
1.FC Ingostav
--
2 : 1
5 : 1
0 : 1
7 : 3
6
2.
FC Atraps
1 : 2
--
2 : 1
1 : 1
4 : 4
4
3.
Rebešovice1 : 5
1 : 2
--
0 : 7
2 : 14
0
4.
Technici Brno
1 : 0
1 : 1
7 : 0
--
9 : 1
7
1.


E-sobota 16,00-18,00
1.
2.
3.
4.
Skore
Body
Pořadí
FC Nekop
--
1 : 0
3 : 6
4 : 3
8 : 9
6
2.
BB Press A
0 : 1
--
2 : 2
2 : 1
4 : 4
4
3.
FC Šternberk
6 : 3
2 : 2
--
3 : 1
11 : 6
7
1.
SK Líšeň B
3 : 4
1 : 2
1 : 3
--
5 : 9
0
4.


F-sobota 18,00-20,00
1.
2.
3.
4.
Skore
Body
Pořadí
Senior Brno
--
6 : 0
5 : 1
4 : 2
15 : 3
9
1.
Rozkvetlá Louka
0 : 6
--
1 : 2
1 : 3
2 : 11
0
4.
BB Press B
1 : 5
2 : 1
--
2 : 4
5 : 10
3
3.
Bota Fogo
2 : 4
3 : 1
4 : 2
--
9 : 7
6
2.


G-sobota 20,00-22,00
1.
2.
3.
4.
Skore
Body
Pořadí
DFC Brno
--
5 : 1
0 : 0
5 : 2
10 : 3
7
1.
Orli Vyškov
1 : 5
--
2 : 3
2 : 0
5 : 8
3
4.
ALIBABA0 : 0
3 : 2
--
3 : 0
6 : 2
7
2.
I-Center2 : 4
0 : 2
0 : 3
--
2 : 10
0
3.


H-neděle 08,00-10,00
1.
2.
3.
4.
Skore
Body
Pořadí
1.FC Květnice
--
0 : 0
3 : 1
6 : 1
9 : 2
7
1.
Autosklo Hleďa
0 : 0
--
2 : 2
9 : 2
11 : 4
6
2.
Hostěrádky1 : 3
2 : 2
--
3 : 2
6 : 7
4
3.
Reko Komec
1 : 6
2 : 9
2 : 3
--
5 : 18
0
4.


osmifinále
1x18 min.
mužstvo 1
mužstvo 2
Výsledek
Penalty
I.
10,00-10,20
DFC Brno
Atlantis
3 : 3
2 : 1
II.
10,20-10,40
1.FC Květnice
Chl. Pozůstalí
3 : 0

III.
10,40-11,00
APOLLO
ALIBABA
0 : 0
skreč
IV.
11,00-11,20
1.FC Ingostav
Autosklo Hleďa
3 : 3
3 : 1
V.
11,20-11,40
TECHNICI
Orli Vyškov
3 : 0

VI.
11,40-12,00
Šternberk
Hostěrádky
1 : 1
3 : 1
VII.
12,00-12,20
K 5
Nekop
5 : 1

VIII.
12,20-12,40
Atlejova Košice
Bota Fogo
2 : 1

IX.
12,40-13,00
Madrid Brno A
FC Atraps
4 : 0

X.
13,00-13,20
Jezdci
BB Press A
3 : 2

XI.
13,20-13,40
Beverly Kaplice
BB Press B
4 : 0

XII.
13,40-14,00
Senior
Shalke
7 : 5


Čtvrtfinále
1x18 min.
mužstvo 1
mužstvo 2
Výsledek
Penalty
1.
14,00-14,20
DFC Brno
K 5
0 : 0
0 : 2
2.
14,20-14,40
1.FC Květnice
Atlejova Košice
0 : 0
2 : 0
3.
14,40-15,00
ALIBABA
Madrid Brno A
0 : 3

4.
15,00-15,20
1.FC Ingostav
Jezdci
1 : 3

5.
15,20-15,40
TECHNICI
Beverly Kaplice
1 : 5

6.
15,40-16,00
Šternberk
Senior
1 : 1
0 : 2


Semifinále
1x18 min.
mužstvo 1
mužstvo 2
Výsledek
1.
16,00-16,20
K 5
Jezdci 1 : 0
2.
16,20-16,40
1.FC Květnice Beverly Kaplice 2 : 4
3.
16,40-17,00
Madrid Brno A Senior 1 : 2


FINÁLE
1x18 min.
1
2
3
Skore
Body
Pořadí
K 5 Brno
17,00-17,20
--
1 : 1
3 : 5
4 : 6
1
3.
Beverly Kaplice
17,20-17,40
1 : 1
--
4 : 3
5 : 4
4
1.
Senior Brno
17,40-18,00
5 : 3
3 : 4
--
8 : 7
3
2.